zomerbowlen

2007
 

 

eindstand voorronde leden BVH

 
  Naam: hcp 1 2 3 4 totaal games gem.
      21 mei 4 juni 11 juni 18 juni      
1 Karel Strijker 0 354 382 407 407 1550 8 193,75
2 Arno Heusinkveld 12 390 401 377 372 1540 8 192,50
3 Marc Akse 13 395 400 408 313 1516 8 189,50
4 Sander Kruger 3 373 329 380 395 1477 8 184,63
5 Hans Harkes 1 345 368 365 382 1460 8 182,50
6 Egbert Steenbergen 13 344 335 408 373 1460 8 182,50
7 Riny Mol 16 361 363 354 366 1444 8 180,50
8 Ronald Schipper 25 362 348 345 388 1443 8 180,38
9 Teun Booij 8 361 374 356 322 1413 8 176,63
10 Ron Hofman 28 318 407 356 332 1413 8 176,63
11 Harmen Ras 18 402 335 315 360 1412 8 176,50
12 Leo Kiers 21 326 338 353 392 1409 8 176,13
13 Alfred Lof 14 339 368 345 356 1408 8 176,00
14 Geoffrey Hendriks 26 359 325 339 383 1406 8 175,75
15 Marco Baan 8 374 371 333 327 1405 8 175,63
16 Jan Oosterhof 14 369 313 349 373 1404 8 175,50
17 Alex Benjamins 4 318 342 406 327 1393 8 174,13
18 Ina Hooijer 23 312 359 390 320 1381 8 172,63
19 Rita Tuasuun 21 372 360 301 342 1375 8 171,88
20 Luke Kiers 21 312 303 391 364 1370 8 171,25
21 Alwin Zijnge 16 328 343 355 340 1366 8 170,75
22 Sylvia Koster 25 365 350 321 329 1365 8 170,63
23 Harrie Doornbos 18 351 347 328 333 1359 8 169,88
24 Harm Karsies 8 342 300 342 372 1356 8 169,50
25 Koert Broekema 30 380 309 323 344 1356 8 169,50
26 Lex Kruger 8 377 341 294 343 1355 8 169,38
27 Jan Hospers 11 346 300 379 330 1355 8 169,38
28 Niels v.d. Wielen 30 346 335 314 346 1341 8 167,63
29 Aletta Hofman 13 291 328 376 337 1332 8 166,50
30 Jan Timmerman 7 341 332 324 282 1279 8 159,88
31 Sander Kikkert 11 300 276 315 382 1273 8 159,13
32 Harm Jan Broekema 22 325 317 332 272 1246 8 155,75
33 Hilly Kleis 37 352 319 279 288 1238 8 154,75
34 Chantal Neutel 16 265 327 304 307 1203 8 150,38
35 Vera Slagter 25 328 319 253 296 1196 8 149,50
36 Maarten Slijp 18 300 374     674 4 168,50
                   
  Hoogste games (inclusief handicap):          
                   
  Heren:     Alex Benjamins  236          
  Dames:   Aletta Hofman  204          
 
 

eindstand voorronde niet-leden

 
  Naam: hcp 1 2 3 4 totaal games gem.
      21 mei 4 juni 11 juni 18 juni      
1 Hans Mos 5 349 363 402 336 1450 8 181,25
2 Arjan de Wit 24 322 405 368 348 1443 8 180,38
3 Jan-Willem Maat 14 347 306 364 411 1428 8 178,50
4 Hetto Berghuis 15 343 361 364 346 1414 8 176,75
5 Simon Teeninga 28 325 332 361 379 1397 8 174,63
6 Henk Kramer 14 349 346 361 320 1376 8 172,00
7 Edwin Oosterhof 25 337 339 315 372 1363 8 170,38
8 René Jassies 54 298 317 365 377 1357 8 169,63
9 Wout Schonewille 36 382 346 293 332 1353 8 169,13
10 Henk Maris 19 348 323 317 363 1351 8 168,88
11 Niels Bloemberg 28 322 321 348 354 1345 8 168,13
12 Jans Piek 33 331 314 347 350 1342 8 167,75
13 Johan v.d. Beld 46 311 340 394 285 1330 8 166,25
14 Wietze Hofman 48 315 308 295 400 1318 8 164,75
15 Frank v.d. Wal 39 319 384 315 296 1314 8 164,25
16 Herman van Goor 29 330 331 315 322 1298 8 162,25
17 Wouter Oostendorp 37 342 317 314 325 1298 8 162,25
18 Netty Boer 50 314 322 313 340 1289 8 161,13
19 Marc Visscher 35 342 284 320 342 1288 8 161,00
20 Bert Mol 41 329 310 321 316 1276 8 159,50
21 Theo Keyner 48 321 320 286 340 1267 8 158,38
22 Priscilla ten Bloemendaal 60 300 330 330 305 1265 8 158,13
23 Frank Veldink 46 316 403 292 248 1259 8 157,38
24 Martin Boer 50 321 290 324 310 1245 8 155,63
25 Alex Prakken 51 325 277 308 298 1208 8 151,00
26 Yvonne Keyner 68 304 274 309 309 1196 8 149,50
27 Patrick Keyner 59 318 250 330 287 1185 8 148,13
28 Arnold Boer 56 318 321 255   894 6 149,00
                   
  Hoogste games (inclusief handicap):          
                   
  Heren:     Jan-Willem Maat  227          
  Dames:   Priscilla ten Bloemendaal  200          
 
 

eindstand troostfinale

 
    G1 G2 hcp totaal
1. Alwin Zijnge 185 146 50 381
2. Patrick Keyner 135 109 118 362
3. Harm Karsies 151 169 32 352
4. Martin Boer 120 119 100 339
5. Chantal Neutel 143 149 46 338
6. Rita Tuasuun 158 127 42 327
7. Vera Slagter 140 137 50 327
8. Yvonne Keyner 91 97 136 324
9. Lex Kruger 151 153 16 320
10. Jan Timmerman 147 124 42 313
11. Netty Boer 107 105 100 312
12. Rita Tuasuun 110 178 22 310
13. Niels v.d. Wielen 117 133 60 310
14. Priscilla ten Bloemendaal 95 92 120 307
15. Theo Keyner 92 111 96 299
16. Chantal Neutel 148 116 32 296
 
 

tussenronde niet-leden

 
    voorronde G1 G2 Hcp totaal
1 Hans Mos 1450 145 184 10 1789
2 Jan-Willem Maat 1428 144 144 28 1744
3 Edwin Oosterhof 1363 146 180 50 1739
4 Simon Teeninga 1397 123 158 56 1734
5 Arjan de Wit 1443 107 133 48 1731
6 Wout Schonewille 1353 140 157 72 1722
7 Niels Bloemberg 1345 172 133 56 1706
8 Henk Kramer 1376 144 133 28 1681
9 Hetto Berghuis 1414 93 141 30 1678
10 René Jassies 1357 91 106 108 1662
11 Wouter Oostendorp 1298 135 141 74 1648
12 Henk Maris 1351 136 120 38 1645
13 Jans Piek 1342 125 101 66 1634
14 Frank v.d. Wal 1314 112 113 78 1617
15 Wietze Hofman 1318 106 83 96 1603
16 Herman v. Goor 1298 114 98 58 1568
 
 

tussenronde leden

 
    voorronde G1 G2 Hcp totaal
1 Karel Strijker 1550 160 208 0 1918
2 Marc Akse 1516 161 187 26 1890
3 Arno Heusinkveld 1540 154 154 24 1872
4 Hans Harkes 1460 193 159 2 1814
5 Marco Baan 1405 187 204 16 1812
6 Geoffrey Hendriks 1406 166 162 52 1786
7 Harmen Ras 1412 154 177 36 1779
8 Egbert Steenbergen 1460 132 155 26 1773
9 Teun Booij 1413 159 170 16 1758
10 Alex Benjamins 1393 192 160 8 1753
11 Riny Mol 1444 150 126 32 1752
12 Ron Hofman 1413 135 145 56 1749
13 Leo Kiers 1409 146 151 42 1748
14 Jan Oosterhof 1404 156 154 28 1742
15 Alfred Lof 1408 137 165 28 1738
16 Ronald Schipper 1443 98 136 50 1727
 
 

knock-out finale

 
zestiende finale    
Karel Strijker - Egbert Steenbergen 224 - 158
Arjan de Wit - Simon Teeninga 155 - 155
Marc Akse - Harmen Ras 125 - 185
Wout Schonewille - Edwin Oosterhof 150 - 188
Arno Heusinkveld - Geoffrey Hendriks 167 - 215
Niels Bloemberg - Jan-Willem Maat 140 - 143
Hans Harkes - Marco Baan 152 - 219
Henk Kramer - Hans Mos 132 - 170
     
kwartfinale    
Edwin Oosterhof - Jan-Willem Maat 186 - 185
Karel Strijker - Marco Baan 228 - 188
Arjan de Wit - Hans Mos 214 - 140
Harmen Ras - Geoffrey Hendriks 175 - 189
     
halve finale    
Arjan de Wit - Edwin Oosterhof 195 - 189
Karel Strijker - Geoffrey Hendriks 186 - 186
     
finale    
Karel Strijker - Arjan de Wit 205 - 181